D.U.K

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kam skirti maisto papildai-guminukai OSSU?

Mūsų bendruomenė labai įvairiapusė, bet dažniausiai tai aktyvūs, skubantys, informuoti žmonės, kuriems rūpi jų sveikata ir gerovė. Jie vertina patogumą papildų-guminukų vartojime. Ir žinoma, visus vienija bendra savybė-noras pagerinti savo sveikatą ir gyvenimo kokybę.

Ar maisto papildai-guminukai efektyvūs?

Taip, OSSU papildai-guminukai yra efektyvūs ir kai kurie jų turi net dešimt aktyviųjų ingredientų. Papildų efektyvumas taip pat priklauso nuo daugybės veiksnių, įskaitant jūsų sveikatos būklę, mitybą ir gyvenimo būdą. Štai keletas dalykų, kuriuos reikia įsivertinti:

Jūsų Mityba: Gerai subalansuota ir pilnavertė mityba yra labai svarbu. Ji padeda gauti reikiamų maistinių medžiagų. Tačiau OSSU gali būti naudingi kaip papildomas šaltinis tam tikroms medžiagoms gauti. Ypač atkreipkite dėmesį į sezoniškumą - šiaurinėje Europoje žiemos tamsios, tad tikėtina, jog negauname saulės spindulių, tad pasipildyti D vitmino atsargas mums yra tiesiog būtina. Taip pat ir vitaminas B12 - vegetarišką ir veganišką mitybą propaguojantys dažniausiai šį vitaminą gauna šiltuoju metų sezonu iš dirvožemio (valgome sodo uogas, obuolius, daržoves).

Papildų kokybė: Ne visi papildai yra sukurti vienodai. Svarbu pasirinkti patikimus gamintojus ir patikrinti produkto etiketėje esančią informaciją, įskaitant aktyviųjų ingredientų sąrašą ir dozavimą.

Ko ieškoti papildų-guminukų sudėtyje?

Kai renkatės papildų-guminukus, svarbu atidžiai išnagrinėti jų sudėtį, kad užtikrintumėte jų kokybę ir tinkamumą jūsų poreikiams. Keletas svarbių dalykų, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį, nagrinėjant jų sudėtį:

Aktyvios medžiagos: Patikrinkite, kokios aktyvios medžiagos yra įtrauktos į produktą ir kokia jų dozė. Jei jums reikia tam tikrų vitaminų, mineralų ar kitų maistinių medžiagų, įsitikinkite, kad jų yra pakankamai, kad jūsų poreikiai būtų patenkinti.

Papildomi ingredientai: Atkreipkite dėmesį į papildomus ingredientus, tokius kaip dažikliai ar konservantai.

Alergenai: Jei esate alergiškas tam tikriems ingredientams, patikrinkite, ar produktas neįtraukia jų į savo sudėtį.

Gamintojo patikimumas: Pasitikėjimas gamintoju taip pat yra svarbus. Renkantis papildus-guminukus, geriau rinktis patikimus gamintojus, kurie laikosi griežtų kokybės standartų ir reguliariai atlieka kokybės kontrolę.

Kas yra melatoninas?

Melatoninas yra natūralus hormonas, kurį, reaguodamos į tamsą, kiekvieną naktį pačios pasigamina mūsų smegenys. Tai padeda nustatyti cirkadinį ritmą ( 24 valandų vidinis laikrodis) ir miegoti.

Vienas OSSU papildas-guminukas MIEGUI turi 1mg melatonino ir padeda mažinti laiko, reikalingo norint užmigti, trukmę. Melatoninas nemigdo, o duoda signalą organizmui, jog laikas ruoštis miegoti. Mūsų organizmas tai traktuoja kaip tamsos signalą.

Kaip veikia melatoninas?

Nuo pat ryto mūsų organizmas yra veikiamas hormono kortizolio. Kortizolis padeda pabusti ryte, keltis ir būti aktyviems dienos metu. Kai sutemsta, mūsų smegenys nurimsta, streso hormono kortizolio darbą perima melatoninas. Kai melatoninas pradeda veikti, mažėja mūsų kūno temperatūra, atsiranda mieguistumas. Šis hormonas daro įtaką mūsų imuninei sistemai, jo gamybos trikdžiai gali paskatinti sezoninę depresiją.

Kada rekomenduojate vartoti melatoniną?

Papildas rekomenduojamas kai sunku užmigti dėl didelio streso, nuovargio ar laiko skirtumų keliaujant.

Melatoninas sklandžiam miegui. Ar tai efektyvu?

Tyrimais įrodyta, kad melatonino papildai padeda užmigti, juos galima vartoti 1-2 mėnesius, vėliau reikėtų padaryti pertrauką ir pasitikrinti kaip sekasi užmigti be jo. Taip pat nepamiškite, kad svarbu pasiruošti nakties miegui.

Keli svarbūs patarimai jūsų vakarui ir sklandžiam miegui:

Nedirbti prie kompiuterio bent kelias valandas prieš miegą

Venkite kofeino ir stimuliantų vakare

Bandykite išvengti sunkių valgių ir alkoholio vartojimo vakare

Būkite fiziškai aktyvūs per dieną, tačiau vengiant stiprių pratimų prieš miegą. Lengvo intensyvumo pratimai gali padėti pagerinti miego kokybę.

Atėjus vakarui nedekite ryškių šviesų namuose

Miegokite vėsioje patalpoje

Stenkitės miegamąjį naudoti tik miegui, t.y. skaityti, žiūrėti televizorių reikėtų kitame kambaryje

Atsisakykite ekranų prieš miegą: Išjunkite televizorių, kompiuterį ir išmaniuosius telefonus bent valandą prieš miegą. Mėlynasis šviesos spinduliuotė iš ekranų gali slopinti miego hormono, melatonino, gamybą

Intensyviuoju gyvenimo periodu OSSU papildai MIEGUI jums gali padėti užmigti ir pagerinti miego kokybę, padėti geriau pailsėti bei atsigauti. Tačiau, jei jūsų miego problemos tęsiasi, geriausia pasitarti su gydytoju ar miego specialistu.

Kuo melatoninas skiriasi nuo kitų miego tablečių?

Melatonino poveikis miegui priklauso nuo to, kokiu paros metu jį išgėrsite. Jeigu išgersite įprastus migdomuosius vaistus - tapsite mieguistas, suvalgius melatonino guminuką saulėtos dienos metu - mieguistumo nepajusite, nes jis tik signalizuoja organizmui apie miego laiką, bet nemigdo.

Ar saugu vartoti melatoniną?

Tyrimais įrodyta, kad melatoninas nėra toksiškas.

Ar prie melatonino galima priprasti?

Naudojant tokius hormonus kaip insuliną, kortizolį, estrogeną mūsų organizmas supranta, kad šio hormono turi pakankamai ir jo pradeda gaminti mažiau. Tačiau tai nebūdinga melatonino hormono gamybai organizme. Vartojant melatoniną, jūsų organizmas jo gaminti NENUSTOJA.

Kaip dozuoti OSSU papildus MIEGUI?

1 guminuke yra 1 mg melatonino. Rekomenduojame pradėti nuo mažos dozės - o.5mg (pusė guminuko) vieną valandą prieš einant miegoti. Vėliau pereikite prie 1mg/ guminuko dozės.

Išgėriau 2 guminukus, kitą rytą jaučiausi mieguistas. Ką tai reiškia?

Mūsų rekomenduojama paros norma yra 1 guminukas = 1mg melatonino. Viršijus rekomenduotiną dozę, kitą rytą galite jaustis mieguistas, tačiau išeikite į saulę, pabūkite gryname ore ir saulėje 10-15min (nedėvėdami akinių nuo saulės) ir melatonino hormonas kaip mat atslūgs, o jūs tapsite žvalus.

Ar melatoninos turi įtakos sapnams?

JAV gydytojai fiksuoja, kad pacientai, kurie vartoja melatoniną, sapnuoja ryškesnius sapnus.